To wielki jubileusz. Wystąpi Podlaska Orkiestra Salonowa. Wstęp wolny

2024.06.25 15:25
Z okazji jubileuszu działalności Podlaskiej Orkiestry Salonowej oraz cyklu "Letnia Serenada" odbędzie się wyjątkowy koncert. Czeka nas prawdziwa podroż w czasie.
To wielki jubileusz. Wystąpi Podlaska Orkiestra Salonowa. Wstęp wolny
Fot: Pixabay.com

Podlaska Orkiestra Salonowa od 2013 roku zaprasza mieszkańców naszego regionu na liczne koncerty, prezentując bogaty repertuar muzyczny. Wykonują bowiem muzykę salonową, operetkową, musicalową oraz klasyczne aranżacje muzyki rozrywkowej na orkiestrę symfoniczną, niekiedy w towarzystwie pokazów tanecznych. Podlaską Orkiestrę Salonową tworzą doświadczeni muzycy, na co dzień działający w orkiestrze symfonicznej Opery i Filharmonii Podlaskiej. Warto zaznaczyć, ze Podlaska Orkiestra Salonowa powstała z inicjatywy Haliny Domalewskiej, wiolonczelistki i bibliotekarki orkiestry Filharmonii Białostockiej.

W tym roku Podlaska Orkiestra Salonowa obchodzi swoje 10-lecie oraz 10-lecie koncertów z cyklu "Letnia Serenada". Jubileuszowy koncert zabierze mieszkańców regionu w podróż w czasie, nawiązując do pierwszego wydarzenia z tego cyklu. Koncert poprowadzi Halina Domalewska.

Jubileuszowy Koncert Podlaskiej Orkiestry Salonowej "Letnia Serenada" odbędzie się w sobotę (29 czerwca) w białostockiej Famie.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej informacji: Letnia Serenada – Jubileuszowy Koncert Podlaskiej Orkiestry Salonowej

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1094 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39