Trwa akcja "Znicz 2018". Policjanci dbają o bezpieczeństwo odwiedzających groby bliskich

2018.10.31 16:30
Od dziś (31.10) trwa ogólnopolska akcja "Znicz 2018". Już od wczesnych godzin porannych policjanci dbają, aby każdy mógł bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich.
Trwa akcja "Znicz 2018". Policjanci dbają o bezpieczeństwo odwiedzających groby bliskich
Fot: Podlaska Policja

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Komendy Miejskiej Policji wspólnie z uczniami Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych zainaugurowali policyjną akcję "Znicz 2018".

Najbliższe dni to dla policjantów czas wytężonej służby - wszystko po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo. Funkcjonariusze na terenie całego województwa będą służyć pomocą głównie w rejonach nekropolii, na skrzyżowaniach, przy przejściach dla pieszych oraz na dworcach kolejowych i autobusowych.

- Wystarczy przestrzegać przepisów, w tym dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, być uprzejmym i cierpliwym, zauważyć innych uczestników ruchu drogowego, a podróż dla nas i naszych pasażerów będzie o wiele bardziej przyjemna i bezpieczna. Nasza kultura osobista tworzy kulturę jazdy i bezpieczeństwo na drodze - komunikuje podlaska policja.

Mundurowi apelują o świadome i odpowiedzialne zachowanie na drodze, życzliwość i empatię wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

912 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39