Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla lakierników

2013.07.01 00:00
Fundacja na rzecz rozwoju Politechniki Białostockiej w ramach projektu "Transfer wiedzy do przedsiębiorstw poprzez szkolenia pracowników" organizuje bezpłatne szkolenie pn. "Nowoczesne metody malowania proszkowego i wytwarzania powłok ozdobnych i ochronnych".
Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenie dla lakierników
Fot: sxc.hu

Program kursu obejmuje następujące zagadnienia: wytwarzanie powłok metodą elektrostatyczną proszkową oraz powłok galwanicznych, badanie powłok i zasady BHP. Szkolenie przybliży uczestnikom m.in. istotę i praktykę związaną z wytwarzaniem powłok metodami proszkowymi.

Kurs skierowany jest do osób, które chcą zdobyć zawód i umiejętności obsługi urządzeń lakierniczych proszkowych lub też osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje w tym zawodzie. Zdobyte w czasie szkolenia umiejętności pozwolą na pracę na stanowiskach ręcznych obsługi urządzeń lakierniczych proszkowych oraz na stanowiskach operatorów zautomatyzowanych linii lakierniczych proszkowych.

Aby wziąć udział w szkoleniu, trzeba posiadać wykształcenie zasadnicze zawodowe lub wyższe w kierunku technicznym.

Rekrutacja uczestników jest prowadzona w siedzibie Fundacji (przy ul. Zwierzynieckiej 6/3 w Białymstoku) w godz. 7.30-15.30. Nabór ma charakter otwarty. Początek szkolenia zaplanowany jest na koniec sierpnia. Więcej informacji nt. szkolenia i rekrutacji można znaleźć na stronie Fundacji: www.fundacja.pb.edu.pl.

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

1458 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39