Trwają castingi do programu "Ugotowani w parach"

2023.01.03 12:00
"Ugotowani" to popularny cykl programów telewizyjnych, realizowany przez stację TVN. Ich koncept zakłada, że nieznani sobie uczestnicy zasiadają do wspólnych kolacji, przygotowanych przez każdego z nich. Właśnie trwają castingi do nowej edycji, mogą zgłaszać się pary, także z Białegostoku.
Trwają castingi do programu "Ugotowani w parach"
Fot: Materiały prasowe TVN

"Ugotowani" to swego rodzaju reality show. W stacji TVN był realizowany w latach 2010-2018. W każdym odcinku czworo nieznajomych z tego samego miasta zapraszało siebie nawzajem na przyjęcie. Każdy uczestnik przygotowywał kolację według własnego pomysłu, którą następnie każdy gość-rywal oceniał w skali od 1 do 10. Osoba, która otrzymała od przeciwników największą liczbę punktów, zwyciężała. Nagrodą dla zwycięzcy było 5 tys. zł.

W tym roku "Ugotowani" wracają na antenę stacji w nowej formule. Tym razem kulinarnymi umiejętnościami będą popisywać się pary. Kamery programu odwiedzą m.in. Białystok.

Pary, które lubią gotować i poznawać ludzi, są duszami towarzystwa oraz dzielą wspólne pasje, mogą zgłosić chęć udziału w programie, wypełniając krótki FORMULARZ, a także załączając swoje zdjęcie lub wspólny film.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

471 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39