Trzecia podlaska giełda moto-auto w Atrium Biała

2013.04.13 00:00
Najnowsze modele różnych marek samochodów, kolekcja motorów, szkoły jazdy i wielu innych wystawców można podziwiać na trzeciej podlaskiej giełdzie moto-auto w Atrium Biała w Białymstoku. Targi motoryzacyjne potrwają do niedzieli (14.04) wieczorem.
Trzecia podlaska giełda moto-auto w Atrium Biała
Fot: Ł.W.
Największym zainteresowaniem przybyłych cieszyły się nowości z 2013 roku.

W weekend hol główny Atrium Biała zmienił się w raj dla wielbicieli aut. Mogą oni tutaj podziwiać nowe modele samochodów osobowych. Wśród 13 wystawców różnych marek znajdziemy wiele nowości, m.in. Fiata 500L, Citroena DS5,VW Golfa VIII generacji czy Opla Adama. Poza prezentowanymi autami do naszej dyspozycji są przedstawiciele dealerów danych marek. Od nich dowiemy się o aktualnych rabatach w salonach. Przybliżą nam także ofertę poszczególnych modeli samochodów, gamę dostępnych silników oraz wiele opcji wyposażenia auta. U niektórych z wystawców możemy nawet zapisać się na dogodny nam termin jazdy testowej. Na giełdzie mamy też możliwość zapoznania się z kolekcją motorów i skuterów.

Poza autami na giełdzie są także stoiska z częściami i akcesoriami do aut. Wiosna zawitała do nas na dobre, więc czas najwyższy, żeby pomyśleć o wymianie opon. W doborze odpowiednich opon pomogą nam wystawcy z białostockich serwisów. W szerokiej ofercie znajdziemy też różnego rodzaju felgi, które odświeżą nasze auto. Na trzeciej podlaskiej giełdzie moto-auto w Białymstoku swoje propozycje przedstawiają także sprzedawcy kosmetyków samochodowych. Możemy od nich uzyskać cenne informacje, jak właściwie dbać o nasz samochód.

Wśród wystawców znajduje się także szkoła jazdy, która kształci kierowców w wielu kategoriach. Pomagają też młodym kierowcom w stworzeniu profilu kierowcy, który jest wymagany według nowych przepisów.

Trzecia Podlaska Giełda moto-auto w białostockiej Atrium Biała potrwa do niedzieli (14.04).

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

873 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39