"Tu jest pięknie". Pierwszy białostocki hotel znalazł się w programie Doroty Szelągowskiej

2021.04.16 15:58
Znana dziennikarka i projektantka wnętrz Dorota Szelągowska zawitała do Białegostoku. Razem z ekipą programu "Tu jest pięknie" udała się do jednego z najpopularniejszych hoteli w mieście. Emisja odcinka już w środę.
"Tu jest pięknie". Pierwszy białostocki hotel znalazł się w programie Doroty Szelągowskiej
Fot: Maciej Nowakowski
Strefa relaksu Hotelu Traugutta3

Hotel Traugutta3

- Ekipa TVN Styl zgłosiła się do nas już w roku 2020, jednak wprowadzono lockdown i lawiną zdarzeń nagrania rozpoczęliśmy dopiero w marcu tego roku. Dwa dni zdjęciowe, nowa energia, pozytywne emocje i potwierdzenie tego co wiedzieliśmy już dawno, że w Hotelu Traugutta3 jest pięknie - mówi Anna Narel, dyrektor hotelu.

Dorota Szelągowska odwiedziła Hotel Traugutta3, który jako pierwszy w Białymstoku został wyróżniony przez twórców programu "Tu jest pięknie". Za jego projekt odpowiada białostocka pracownia projektowa Archimeda, a za wykończenie oraz wyposażenie w zdecydowanej większości odpowiadają firmy z rynku lokalnego.

Czym zachwycił hotel i na co zwrócono szczególną uwagę? O tym widzowie będą mogli się przekonać podczas emisji premierowego odcinka.

Kiedy emisja?

Hotel Traugutta3 dysponuje 25 pokojami w standardzie 4 gwiazdek, salą bankietowa do 200 osób, Restauracją Regiment zlokalizowaną w zabytkowej willi z roku 1884, salą szkoleniową na 60 osób oraz strefą relaksu. Obiekt posiada zewnętrzny parking na 15 aut oraz podziemny na 25 aut.

- Wystrój obiektu, wykorzystanie historycznych elementów, świetna obsługa i wyrafinowany smak dań to zdecydowane atuty, które podkreślano przy realizacji odcinka. Zapraszam do wspólnego oglądania, a przede wszystkim do majówkowego pobytu i doświadczenia tego co piękne w Hotelu Traugutta3 – zaprasza Anna Narel.

Program "Tu jest pięknie" jest produkcją TVN Style. Obecnie realizowany jest 7. sezon, który prowadzi Dorota Szelągowska - osobowość telewizyjna, projektantka wnętrz oraz dziennikarka.

W środę (21.04) na TVN Style o godz. 22.25 odbędzie się emisja programu "Tu jest pięknie", podczas którego widzowie będą mogli poznać dokładnie wnętrze białostockiego hotelu.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
884 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39