Tylko do północy można oddać głos online. Do wygrania różne prezenty

2020.10.15 16:32
15 października to ostatni dzień do głosowania na projekty w Budżecie Obywatelskim. W tym roku zakwalifikowano ich 117, a zwycięskie poznamy pod koniec miesiąca. Osoby głosujące online mają szanse wygrać różne gadżety.
Tylko do północy można oddać głos online. Do wygrania różne prezenty
Fot: Centrum Aktywności Społecznej /facebook

Ostatnia szansa

To już ostatni dzień, aby zagłosować na wybrane projekty w Budżecie Obywatelskim 2021.

– W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego, choć przebiegającej w cieniu trwającej epidemii, do głosowania zakwalifikowano rekordową liczbę projektów, aż 117. Mieszkańcy zgłosili wiele ciekawych i różnorodnych pomysłów. Mamy w czym wybierać, skorzystajmy z tej szansy – zachęca prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Każdy mieszkaniec może zagłosować tylko jeden raz wybierając maksymalnie 4 projekty spośród wszystkich zakwalifikowanych. Należy pamiętać o podpisaniu zgody rodzica lub opiekuna prawnego w przypadku udziału w głosowaniu osoby poniżej 18 roku życia.

Nie wiesz na co zagłosować? Zobacz: lista projektów.

Upominki dla głosujących

Osoby, które zagłosowały przez internet mają szanse wygrać różne prezenty. Co 200 osoba zostanie nagrodzona gadżetem. Ze zwycięzcami skontaktuje się Centrum Aktywności Społecznej poprzez e-mail.

Głosować w formie elektronicznej można do 15 października do godz. 23.59. Wnioski należy wypełnić tu: karta do głosowania online.

Brane pod uwagę będą osoby, które potwierdziły swój głos poprzez kliknięcie w link otrzymany e-mailem, w przeciwnym razie głos będzie nieważny. Z jednego adresu e-mail może zagłosować 5 osób.

Lista projektów, które zwyciężą w głosowaniu zostanie przedstawiona pod koniec miesiąca.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1134 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39