Tylu mocnych premier jeszcze nie było! Zobacz co nowego w kinach Helios

2024.02.15 10:37
Kino Helios prezentuje nowy repertuar na ten tydzień (16-22 lutego). Na ekranach premierowo zostaną zaprezentowane jedne z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Będzie można zobaczyć "Bob Marley. One love", "Sami Swoi. Początek", "Madame Web" i "Bracia ze stali".
Tylu mocnych premier jeszcze nie było! Zobacz co nowego w kinach Helios
Fot: Kadr z filmu "Sami Swoi. Początek"

Premierowo będą prezentowane:

"Bob Marley. One love" to biograficzny dramat muzyczny opowiadający o życiu i dziedzictwie legendarnego muzyka, Boba Marleya. Jego inspirujące przesłanie miłości i jedności miało ogromny wpływ na kolejne pokolenia. W filmie zostanie przedstawiona historia muzyka, jego walka z przeciwnościami losu oraz geneza rewolucyjnej muzyki, której stał się symbolem. Produkcja ta powstała we współpracy z rodziną Marleyów.

"Sami Swoi. Początek" to produkcja, która przenosi w barwny świat Pawlaka i Kargula, bohaterów kultowej trylogii, którzy jeszcze przed przybyciem na Ziemie Odzyskane byli sąsiadami we wsi na Podolu. Produkcja ta jest barwną opowieścią, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż.

"Madame Web" to najnowszy film z uniwersum "Spider-Mana", który skupia się na historii Cassandry Webb, ratowniczki medycznej z Manhattanie. Po postać, która dotąd była w cieniu innych bohaterów znanych z komiksów Marvela. Cassandra odkrywa, że posiada niezwykłe umiejętności jasnowidzenia i poznaje trzy młode kobiety, które mają według jej wizji niezwykłą przyszłość. Jednakże ich losy są niepewne, i aby dożyć owego niezwykłego przeznaczenia, muszą przejść przez niebezpieczne wyzwania.

"Bracia ze stali" to historia rodu Von Erich. W latach 80. Ameryka oszalała na punkcie tej rodziny, lecz film rzuca światło na mroczne tło ich sukcesu. Surowy teksański ojciec, głowa rodzino desperacko dąży do tego, by jego synowie osiągnęli w wrestlingu to, czego sam nie mógł. Za kulisami światowej sławy wrestlerskich widowisk kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i skomplikowane braterskie relacje. Ambicje rodzicielskie okazują się przekleństwem dla synów, których życie staje się serią ciężkich ciosów.

Repertuary:
REPERTUAR Kina Helios w Alfa Centrum 16-22 lutego
REPERTUAR Kina Helios Atrium Biała 16-22 lutego
REPERTUAR Kina Helios Białystok Jurowiecka 16-22 lutego

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

554 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39