Tysiące osób chcą zobaczyć "Upiora". Opera planuje dodatkowe spektakle

2013.06.06 00:00
Zainteresowanie najnowszym musicalem w OiFP jest ogromne. Od dnia premiery zostało sprzedanych blisko 14 tys. biletów, a 6 tys. zostało zarezerwowanych.
Tysiące osób chcą zobaczyć "Upiora". Opera planuje dodatkowe spektakle
Fot: Michał Heller/OiFP-ECS
Zainteresowanie "Upiorem w operze" jest ogromne, planowane są dodatkowe spektakle

Były kolejki po bilety na musical "Korczak" i operę "Straszny dwór", teraz ustawiają się po bilety na musical "Upiór w operze". Od dnia premiery (24 maja) do 5 czerwca sprzedanych zostało prawie 14 tysięcy biletów. Aż 6 tysięcy biletów zostało zarezerwowanych.

Ponieważ zainteresowanie "Upiorem" wciąż rośnie, a wolnych miejsc na czerwcowe spektakle już nie ma w sprzedaży, dyrekcja Opery i Filharmonii Podlaskiej zdecydowała się na dwa dodatkowe pokazy tego wyjątkowego przedstawienia. Musical Andrew Lloyda Webbera można będzie obejrzeć także 26 i 27 czerwca na dodatkowych spektaklach. Kasa przy ulicy Odeskiej 1 sprzedaje na te przedstawienia bilety i przyjmuje rezerwacje.

W związku z tym, że od 1 września obowiązywać będzie nowy cennik biletów w Operze i Filharmonii Podlaskiej, placówka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom widzów. Do końca sierpnia będzie można kupić bilet w preferencyjnej cenie, natomiast po tym terminie wprowadzony zostanie nowy cennik. "Stare" ceny obowiązywać będą na bilety wykupione do 31 sierpnia 2013 roku, nawet jeżeli dotyczyć one będą późniejszych terminów. Warunkiem jest wykupienie biletu do końca sierpnia. W przypadku rezerwacji dokonanych do 4 czerwca nadal obowiązują ustalone wcześniej zasady i ceny.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl
1384 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39