U Pana Boga w Królowym Moście. Jako pierwsi nowy film zobaczą Podlasianie!

2024.05.08 08:49
W Supraślu, Tykocinie, Łomży i Brańsku odbędą się przedpremierowe pokazy filmu "U Pana Boga w Królowym Moście". To czwarta część kultowej serii reżysera Jacka Bromskiego.
U Pana Boga w Królowym Moście. Jako pierwsi nowy film zobaczą Podlasianie!
Fot: Kamil Timoszuk/UMWP
Zdjęcie archiwalne z 2022 roku

Premiera czwartej części kultowej serii filmów kręconych na Podlasiu będzie miała miejsce 25 października bieżącego roku. Sceny tej produkcji nagrywano między innymi w Supraślu, Tykocinie, Sokółce i w Białymstoku. Przedpremierowe pokazy filmu "U Pana Boga w Królowym Moście" odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

Mieszkańcy Podlasia zobaczą najnowszą produkcję Jacka Bromskiego pół roku przed oficjalną premierą!

Ekipa filmowa rozpoczęła pracę nad projektem jeszcze w sierpniu 2022 roku. W nagraniach uczestniczyli statyści - mieszkańcy kilku podlaskich miejscowości. To właśnie oni, jako pierwsi zobaczą efekt końcowy produkcji.

"U Pana Boga w Królowym Moście" to czwarta część kultowej serii, której reżyserem jest Jacek Bromski. Filmy te podbiły serca mieszkańców całej Polski bawiąc ich do łez i ukazując walory naszego województwa.

Pierwszy pokaz już w najbliższy weekend!

Pierwsze dwie projekcje tego filmu zaplanowano na niedzielę (12 maja). Odbędą się o godzinach 16:00 i 20:00, w Kinie Hetman w Tykocinie. Następnie, w poniedziałek (13 maja) film ten będziemy mogli zobaczyć w Domu Ludowym w Supraślu o godzinie 17:00 lub o godzinie 20:00. Pomiędzy pokazami w Tykocinie i w Supraślu zaplanowano także spotkania z twórcami komedii - reżyserem Jackiem Bromskim oraz aktorami: Krzysztofem Dziermą czy Andrzejem Beją-Zaborskim.

Przedpremierowe projekcje odbędą się także we wtorek (14 maja) w Brańsku (w tym przypadku dokładne miejsce i godzina seansu nie są jeszcze znane) oraz w środę (15 maja), o godzinie 17.00 w kinie Milenium w Łomży.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

900 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39