Ubieram - rodzinna firma second-handów otworzyła 3. sklep w Białymstoku

2024.06.12 13:01
Zakupy w second-handach cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego – można w ten sposób nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i tworzyć unikalne stylizacje, wyróżniające się na tle masowej produkcji. Firmy, takie jak Ubieram, pokazują, że modna garderoba z drugiej ręki to przyszłość, która łączy trendy z odpowiedzialnością za środowisko. Jak to się zaczęło i gdzie znajduje się najnowszy sklep Ubieram? Sprawdziliśmy!
Ubieram - rodzinna firma second-handów otworzyła 3. sklep w Białymstoku
Fot: Ubieram
Nowy sklep Ubieram przy ulicy Zwycięstwa w Białymstoku

Jak powstała podlaska sieć second-handów Ubieram?

Ubieram to rodzinny biznes, który zrodził się z potrzeby oszczędności i chęci częstej wymiany garderoby. Firma zaczęła swoją działalność w Łapach, kiedy rynek odzieżowy był jeszcze w powijakach, a ubrania – drogie i trudno dostępne w atrakcyjnych cenach.

- Jak się coś już kupiło po tej wysokiej cenie, to niestety żal było to szybko wymienić, wyrzucić. Chodziło się w tym aż się totalnie zniszczyło, bo szkoda było wyrzucić. Zakładając biznes, kierowałem się głównie oszczędnością i chęcią częstej wymiany garderoby – wspomina Grzegorz Tomaszewski, współwłaściciel firmy Ubieram.

Handel odzieżą używaną jest bardzo wymagający. Potrzebne jest duże zaplecze – auta, sortownie, magazyny, kontakty, wiedza (jak sprzedawać, jak wycenić, jak przygotować sklepy) i doświadczenie.

- Tego początkowo nie mieliśmy, więc to było wyzwanie – dodaje Grzegorz Tomaszewski.

Mimo tego determinacja i zaangażowanie pozwoliły im pokonać trudności i rozwijać firmę.

Marka prężnie się rozwija, otworzyła już swój 16. sklep

Sieć Ubieram zanotowała kolejny sukces. Niedawno otworzyła trzeci sklep w Białymstoku – przy ulicy Zwycięstwa – i tak dołączył on do funkcjonujących już punktów przy ulicy Antoniukowskiej oraz Waszyngtona.

Poza tym poszukujący tanich perełek z drugiej ręki mogą się wybrać również do sklepów Ubieram w Białej Podlaskiej, Bielsku Podlaskim, Ełku, Hajnówce, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki, Pułtuska, Sochaczewa, Sokołowa Podlaskiego, Sokółki, Siedlec oraz Zambrowa. A to jeszcze nie koniec, bowiem jak zapowiada współwłaściciel, w planach mają kolejne otwarcia.

Ubrania sprowadzane są głównie z Anglii, a następnie sortowane na te, które charakteryzują się dobrą jakością i minimalnym zużyciem oraz na tzw. odpad. Każdy element jest potem metkowany, wieszany i wyceniany.

Program lojalnościowy i atrakcyjne rabaty dla klientów

Firma z dumą podkreśla, że sprzedając ubrania z drugiej ręki, przyczynia się do zrównoważonego rozwoju. Klienci nie muszą kupować nowych ubrań, a zamiast tego mogą korzystać z tych, które już zostały wyprodukowane, dając im drugie życie. Taka działalność jest nie tylko ekologiczna, ale także ekonomiczna, ponieważ odzież w Ubieram jest tańsza niż nowa w sklepach, a ich jakość jest wysoka.

- Zachęcamy do skorzystania z akcji promocyjnych, które publikujemy na profilach facebookowych poszczególnych sklepów naszej sieci – zachęca Grzegorz Tomaszewski.

Dodatkowo można przystąpić do programu lojalnościowego i zebrane punkty wymieniać na atrakcyjne rabaty.

Co tydzień wymieniany jest cały asortyment, łącznie z dodatkami i tekstyliami, tak by klienci mogli liczyć na całkiem nowe rzeczy. Potem każdego dnia tygodnia przygotowywany jest coraz większy opust: -15%, -30%, -50%, -70% i 4 zł/szt. bądź 8 zł/szt. Każdy może wówczas zdecydować, kiedy chce się wybrać i zaopatrzyć w nową odzież.

Ubieram jest dowodem na to, że pasja, zaangażowanie i odpowiednie podejście do biznesu mogą przynieść sukces nawet w wymagającej branży odzieżowej.

Sprawdź: Ubieram Tania Odzież Białystok Zwycięstwa

Ubieram Tania Odzież

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]


714 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39