POLECAMY
Znamy już zwycięzców konkursu zorganizowanego przez białostocki Neopunkt. Uczestnicy mogli wygrać sprzęt AGD - kuchenkę mikrofalową oraz rozdrabniacz.
Zadaniem uczestników konkursu było wymyślenie hasła reklamującego salon firmy Neopunkt w Białymstoku. Swoje pomysły zgłosiło 99 osób. 1. miejsce i tym samym kuchenkę mikrofalową HEC HSC-2070MG zdobyła Pani Joanna Szymul za hasło: "NEOPUNKT - wszystko dla domu w jednym miejscu". "Robisz zawsze zakup z głową? Uderz w NEO na Handlową!" - autor tego hasła, Pan Dawid Giedź wygrał rozdrabniacz ARDO by GIRMI TR30DO i zajął 2. miejsce w konkursie. Wyróżnienie za hasło: "Niskie ceny, super sprzęty, wielki wybór dla zachęty. Tym właśnie zaskoczymy Cię w białostockim Neopunkcie!" otrzymał Pan Paweł Droń. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Adrian Petelski
24@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji