Uczniowie dla "Godziny dla Ziemi" WWF

2010.02.24 00:00
Od 19 lutego uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w całej Polsce mogą w niecodzienny sposób włączyć się w ogólnoświatową akcję ekologiczną "Godzina dla Ziemi" WWF.
Uczniowie dla "Godziny dla Ziemi" WWF
Fot: WWF Polska
Logo akcji "Godzina dla Ziemi" WWF

Poprzedzając największą na świecie akcję na rzecz ograniczenia zmian klimatu, organizacja WWF Polska zaprosiła uczniów do rywalizacji w dziedzinie plastyki. Postawiła przed nimi wyzwanie, polegające na stworzeniu plakatu promującego akcję. - Do zabawy serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z klas 4, 5 i 6 oraz gimnazjów - informuje Sylwia Wódz, przedstawicielka organizacji WWF Polska.

Główna nagroda to wizyta w szkole zwycięzcy jednej z 60 gwiazd wspierających akcję. Poprowadzi ona wraz z przedstawicielem WWF Polska spotkanie z uczniami, które będzie poświęcone ciekawostkom i sposobom ograniczania zmian klimatu. Wśród gwiazd są m.in. Kayah, Paweł Małaszyński, Andrzej Piaseczny, Reni Jusis.

Prace można przesyłać do 26 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 kwietnia. Z regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie www.wwf.pl/godzinadlaziemi.

W ramach akcji 27 marca o godz. 20.30 zgasną światła.

andy

479 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39