Ukraińska sztuka wideo i zapisy na warsztaty art parku

2011.09.07 00:00
W ramach trwającej do końca września wystawy "Podróż na Wschód" zaprezentowana zostanie sztuka wideo z Ukrainy, natomiast Plac Zabaw Arsenał tylko do piątku, 9 września przyjmuje zapisy na warsztaty art parku.
Ukraińska sztuka wideo i zapisy na warsztaty art parku
Fot: materiały organizatora

Pokaz sztuki wideo rodem z Ukrainy odbędzie się we czwartek, 8 września o godz. 19 w starej elektrowni przy ul. Elektryczna 13, wejście od ul. J. K. Branickiego. Kto nie widział, jeszcze wystawy "Podróż na Wschód", powinien przyjść dwie godziny wcześniej. Wnętrze starej elektrowni wypełniają różnorodne prace artystów z różnych krajów Europy wschodniej. Wystawa jest częścią artystycznych obchodów polskiej prezydencji. We czwartki wstęp wolny.

Zainteresowani ciekawym spędzeniem weekendu na powietrzu mają czas tylko do piątku, 9 września, by zapisać się na warsztaty Galerii Arsenał w Ogrodzie Branickich. Warszawska artystka NeSpoon, pokaże uczestnikom "nieinwazyjne" interwencje artystyczne w przestrzeni parku. Następnie każdy będzie wymyślał i realizował swój pomysł na ozdobienie Ogrodu Branickich.

W zajęciach, które odbędą się w dniach 10 - 11 września, mogą wziąć udział zarówno dorośli, młodzież jak i dzieci. Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: k.kida@galeria-arsenal.pl do 9 września, do godz. 15. Warunkiem wpisania na listę uczestników jest otrzymanie z Galerii Arsenał maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

MAG

885 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39