Ukrywał się ponad rok. Zdradziły go wystające buty

2021.01.25 14:43
35-latek ma na sumieniu kradzieże, spowodowanie kolizji oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Ukrywał się przed sądem i policją ponad rok. Ostatecznie zdradziły go buty i nieudany kamuflaż z dywanem.
Ukrywał się ponad rok. Zdradziły go wystające buty
Fot: pixabay.com
Mężczyzna próbował schować się przed policjantami na strychu, pod dywanem

W piątek (22.01) łomżyńscy kryminalni złożyli wizytę 35-latkowi poszukiwanemu przez miejscową prokuraturę oraz sądy w Zambrowie i Łomży.

Mężczyzna próbował schować się przed policjantami na strychu, pod dywanem, jednak nie umknęło to uwadze mundurowych. Zdradziły go wystajace buty. Łomżanin, ponad rok, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, zmieniając co chwilę miejsca zamieszkania.

W ten właśnie sposób próbował uniknąć zasądzonej przez zambrowski sąd kary za liczne kradzieże. Miał do odbycia 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Za takie same przestępstwa mężczyznę poszukiwała łomżyńska prokuratura. Sąd Rejonowy w Łomży również wydał za 35-latkiem nakaz ścigania za spowodowaną kolizję i uporczywe uchylanie się od obowiazku alimentacyjnego. Teraz mężczyzna, po zsumowaniu kar, najblizsze 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1685 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39