POLECAMY
Od razu po świętach zmieni się organizacja ruchu na ul. Kopernika w Białymstoku.
Od wtorku (27.12) na ul. Kopernika, w rejonie przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Łomżyńską, planowane jest wyłączenie sygnalizacji świetlnej. - W związku z tą istotną zmianą w organizacji ruchu, przejście dla pieszych będzie dodatkowo doświetlone, zostaną zamontowane progi zwalniające na jezdni dla jadących w kierunku centrum oraz bardziej widoczne tablice fluorescencyjne informujące o przejściu dla pieszych - zapowiedział Zarząd Dróg Miejskich w Białymstoku. Powyższe utrudnienia związane są z budową intermodalnego węzła komunikacyjnego.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji