POLECAMY
Do sytuacji jak z filmu kryminalnego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Białymstoku.
Całe zdarzenie miało miejsce po godzinie 3.00 w nocy. Doszło wtedy do wybuchu bankomatu znajdującego się przy ul. Zachodniej na osiedlu Kawaleryjskie. - Mamy do czynienia z kradzieżą z włamaniem. Policjanci prowadzą czynności - lakonicznie informuje Izabela Kłosowska z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. - To są jedyne informacje, jakie mogę przekazać z uwagi na dobro prowadzonych czynności - dodaje Izabela Kłosowska. Na miejscu cały czas trwają czynności policji. To nie pierwsze takie zdarzenie w Białymstoku. W 2017 r. wysadzono w powietrze bankomat znajdujący się przed sklepem przy ul. Komisji Edukacji Narodowej na osiedlu TBS. Ukradziono wówczas znajdujące się w nim pieniądze.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.22 17:00
Aktualności 2026.06.22 14:30
Turystyka 2026.06.22 14:00
Biznes 2026.06.22 13:42
Zdrowie 2026.06.22 13:39
Sport 2026.06.22 13:30
Kryminalne 2026.06.22 12:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji