Utrudnienia w rejonie ul. Zwierzynieckiej. Będzie nowa organizacja ruchu

2023.02.27 18:31
Miasto zapowiada utrudnienia związane z budową sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych w rejonie Politechniki Białostockiej i ul. Wesołej.
Utrudnienia w rejonie ul. Zwierzynieckiej. Będzie nowa organizacja ruchu
Fot: Malwina Witkowska

Od wtorku (28.02) od godz. 8.00 na ul. Zwierzynieckiej w Białymstoku zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu.

Wyłączony z ruchu zostanie lewoskręt w kierunku Politechniki Białostockiej, a w rejonie ul. Świerkowej wyłączony z ruchu zostanie pas do zawracania.

- Z ul. Świerkowej możliwy będzie tylko skręt w prawo w ul. Zwierzyniecką. Zlikwidowane zostanie przejście dla pieszych przez ul. Zwierzyniecką, w rejonie ulic: Wołodyjowskiego oraz Świerkowej - poinformował Zarząd Dróg Miejskich Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Utrudnienia związane są budową sygnalizacji świetlnej na przejściach dla pieszych: w rejonie skrętu w kierunku Politechniki Białostockiej, a także w rejonie ul. Wesołej, które są jednym z etapów inwestycji dotyczącej połączenia dróg dla rowerów wzdłuż ulic: Zwierzynieckiej, Wesołej i Jerzego Waszyngtona.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych termin wprowadzenia zmian w organizacji ruchu i występowania utrudnień może ulec zmianie.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1181 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39