Uwaga! Może zabraknąć wody na kilku białostockich osiedlach

2024.02.22 11:09
Wodociągi Białostockie ogłosiły planowane prace eksploatacyjne na trzech białostockich osiedlach, które będą trwały w czwartek (22 lutego). Gdzie tego dnia może zabraknąć wody?
Uwaga! Może zabraknąć wody na kilku białostockich osiedlach
Fot: Pixabay.com

Jaroszówka, Wyżyny i Wygoda

Przyczyną potencjalnych zakłóceń są planowane prace eksploatacyjne w strefowej pompowni wody, które są związane z przebudową ul. Raginisa. Wodociągi Białostockie informują, iż po ponownym uruchomieniu pompowni możliwe są krótkotrwałe, nieznaczne przebarwienia lub zmętnienia wody.

W godz. 8:00-13:00 obszar dotknięty czasową przerwą w dostawie wody obejmie ulice: Melchiora Wańkowicza (od ul. por. A. Radziwonika do ul. Tomasza Zana), Wojciecha Oczki, Nikołaja Gogola i Zygmunta Brodowicza.

W godz. 8:00-14:00 możliwe problemy z dostępnością wody mogą pojawić się również na osiedlach Jaroszówka oraz Wyżyny (w ulicach od Kazimierza Wielkiego do granic miasta). W tym czasie mogą wystąpić okresowe przerwy w dostawie wody lub obniżenie ciśnienia w sieci wodociągowej.

Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. informują również, iż z uwagi na nieprzewidywalne okoliczności, godziny planowanej przerwy w dostawie wody mogą ulec zmianie.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

662 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39