Uwaga - zmiana organizacji ruchu na ul. ks. Jerzego Popiełuszki

2017.12.15 17:50
Ważna informacja dla wszystkich kierowców - w sobotę (16.12) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Właściciele czterech kółek muszą mieć na uwadze, że czekają ich kolejne utrudnienia.
Uwaga - zmiana organizacji ruchu na ul. ks. Jerzego Popiełuszki
Fot: JF

Kierowcy często narzekają na ciągłe remonty w różnych częściach miasta. Niestety jest to konieczne, jeśli chcemy mieć dobre drogi.

Obecnie trwa budowa Trasy Niepodległości. W związku z tym od sobotniego poranka zmieni się organizacja ruchu na ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Jezdnia północna (po stronie zabudowań wielorodzinnych) zostanie całkowicie wyłączona. Ruch będzie się odbywał tylko po jezdni południowej (strona zabudowy jednorodzinnej).

Autobus nie zatrzyma się już na przystanku nr 343 Popiełuszki/Szarych Szeregów (w kierunku Choroszczy i w kierunku miasta), bowiem zostanie on zlikwidowany. Pasażerowie skorzystają wówczas z sąsiednich przystanków. Warto wiedzieć, iż na potrzeby autobusów linii 8, 12, 14, 20, 25 i 107 BKM wykorzysta istniejący przystanek nr 344.

Trudniej będzie też dojechać do nieruchomości przy ul. Szarych Szeregów. Uda się to jedynie od parkingu przy bloku nr 13.

Utrudnienia te mają potrwać do sierpnia przyszłego roku.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1944 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39