Vizo

[firma mobilna]
Suwałki

tel. 503 077 121
Czynne: PN - PT: 9.00 - 18.00, SOB: 9.00 - 15.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 14175

Izolacja natryskowa - najskuteczniejsza w prostych i skomplikowanych wnętrzach

Firma VIZO specjalizuje się w perfekcyjnym wykonywaniu izolacji natryskowych dla domu, przemysłu i rolnictwa. To profesjonalny zespół, który z zaangażowaniem odpowiada na wizje i potrzeby klientów.

Przez sześć lat pracy firmy w tej wymagającej branży, jej zespół zyskał doświadczenie, dzięki któremu Klient remontujący lub budujący dom, albo planujący termomodernizację jakiegokolwiek budynku, może mieć pewność świetnie wykonanej usługi. Pracownicy VIZO to ludzie, którzy lubią swoją pracę i realizują zamówienia nie tylko profesjonalnie, ale też szybko i sprawnie.

VIZO ma w ofercie szereg różnych rozwiązań opartych na piankach natryskowych PUR. Wykonuje izolację od fundamentów, przez posadzki, ściany aż po dach. Dbając o najwyższą jakość usług, firma stawia na nowoczesne technologie oraz profesjonalny park maszynowy. Jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w branży pracuje na nowoczesnym reaktorze GRACO E30I - to zintegrowany dozownik, który posiada własny agregat prądotwórczy i sprężarkę. Całe urządzenie jest zabudowane na niewielkim aucie, dzięki czemu nie ma potrzeby podłączania go do mediów u Klienta, a to usprawnia wykonanie usługi.

VIZO perfekcyjnie wykonuje izolacje poddaszy domów, stropów i sufitów, ścian i elewacji, posadzek i fundamentów oraz hali i dachów w przemyśle i rolnictwie. Stosowane przez VIZO izolacje natryskowe są najskuteczniejszą metodą zabezpieczania prostych, jak i skomplikowanych płaszczyzn. Już kilkunastocentymetrowa warstwa piany znacznie usztywnia konstrukcje i bardzo dobrze je wygłusza. Pianki otwartokomórkowe idealnie współgrają z konstrukcjami drewnianymi, na przykład w domach szkieletowych. Dzięki szczelnemu wypełnieniu konstrukcji uzyskuje się bardzo dokładną izolację na długie lata. Z kolei pianki zamkniętokomórkowe idealnie sprawdzają się do izolacji posadzek, fundamentów czy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest izolacja termiczna i hydroizolacja.

Zapraszamy do skorzystania z usług VIZO.

Vizo
Vizo
Vizo
Vizo
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1452 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39