W galerii poszukiwane będą stylowe osoby. Powstanie też darmowa Strefa Mody i Urody

2017.03.24 13:04
Alfa Centrum wprowadza kolejną nowość - Strefę Mody i Urody z darmowymi poradami oraz konkurs, gdzie stylista będzie szukał osób nietuzinkowo ubranych, lubiących modę. Do wygrania są karty podarunkowe.
W galerii poszukiwane będą stylowe osoby. Powstanie też darmowa Strefa Mody i Urody
Fot: materiały prasowe

Od 1 marca w Alfa Centrum w Białymstoku można umówić się na bezpłatne konsultacje ze stylistą. Szczegóły można przeczytać tutaj: Stylista w Alfa Centrum za darmo. Ruszyły zapisy.

Teraz rozpocznie się nowy, całoroczny konkurs. Raz w miesiącu stylista Sergiusz Gola będzie poszukiwać na terenie całej galerii ciekawie i nietuzinkowo wyglądających osób, które zostaną potem sfotografowane, a ich zdjęcia pojawią się na stronie internetowej Alfa Centrum i poddane będą głosowaniu internatów.

Osoba, której stylizacja zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma w nagrodę kartę podarunkową o wartości 1200 zł, zaś za drugie miejsce - 300 zł, a za trzecie - 200 zł.

Co więcej, chętni mogą też zgłosić się do konkursu sami. Wystarczy przyjść do specjalnie utworzonej Strefy Mody i Urody na placu przy restauracji Sphinx (czynnej tylko w dniach prowadzenia konkursu).

Dodatkowo w Strefie będzie można skorzystać z bezpłatnych porad pracujących na co dzień w Alfa Centrum braffiterek, wizażystek, instruktorów fitness, fryzjerów i stylistów.

Konkurs i Strefa ruszają w najbliższą sobotę (25 marca) i potrwa w godz. 12.00-16.00. Hasłem przewodnim będzie sport. Partnerzy wydarzenia pokażą ćwiczenia, które przygotują ciało na tegoroczne lato, opowiedzą, jak dbać o włosy i cerę po ćwiczeniach, a brafitterka zaprezentuje najnowszą kolekcję sportową marki. Dodatkowo będzie można wykonać makijaż oraz dokonać analizy składu ciała.

Program: Strefa Mody i Urody

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1316 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39