W łóżku chował narkotyki. Policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-latka

2013.10.24 00:00
Policjanci z Białegostoku zatrzymali na terenie miasta 33-latka. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli blisko ćwierć kilograma amfetaminy o czarnorynkowej wartości ponad 12 tys. zł. Dodatkowo wyszło na jaw, że jest on poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna trafił już do aresztu.
W łóżku chował narkotyki. Policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-latka
Fot: KWP Białystok

W środę (23.10) po południu białostoccy policjanci, w związku z prowadzoną sprawą dotyczącą handlu środkami odurzającymi w Białymstoku, zatrzymali na trenie miasta 33-latka. Z ustaleń mundurowych wynikało, że może on posiadać w domu narkotyki. Informacje się potwierdziły, gdy policjanci przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. Tam znaleźli zapakowany i schowany w łóżku biały proszek. Okazało się, że jest to amfetamina.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie prawie ćwierć kilograma narkotyku o czarnorynkowej wartości ponad 12 tys. zł. Podczas dalszych czynności z zatrzymanym wyszło na jaw, że 33-latek jest poszukiwany dwoma listami gończymi. Za popełnione przestępstwa miał odsiedzieć łącznie 14,5 roku więzienia. 33-latek trafił już do aresztu śledczego. Teraz zajmie się nim sąd. Dokładne okoliczności tej sprawy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Białystok–Południe, wyjaśniają funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Białymstoku.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1150 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39