W niedzielę odbędzie się VI Białostocki Bieg Masowy w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega

2015.05.23 00:00
W niedzielę (24.05) w Parku Zwierzynieckim odbędzie się VI Białostocki Bieg Masowy w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega.
W niedzielę odbędzie się VI Białostocki Bieg Masowy w ramach ogólnopolskiej akcji Polska Biega
Fot: BOSiR

Rozpoczęcie biegu nastąpi o godzinie 10:30. Przewidziany limit to 200 uczestników. W chwili obecnej zgłoszonych jest ponad 100 osób. Warto się zatem pospieszyć ze zgłoszeniem. Jeżeli limit nie zostanie wyczerpany, możliwe będzie zgłoszenie także w Biurze Zawodów (w dniu biegu tylko w godzinach 08:00-10:00).

Rywalizacja będzie się toczyć w dwóch kategoriach wiekowych: mężczyzn i kobiet oraz dzieci do lat 14 (dziewczynki, chłopcy). Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary i nagrody, a wszyscy uczestnicy dyplomy i upominki.

Poza tym bieg po raz pierwszy w historii będzie obsługiwany z wykorzystaniem elektronicznego pomiaru czasu. Numery startowe wyposażone zostaną w specjalny chip, który gwarantuje precyzję wyników uzyskanych przez poszczególnych zawodników.

Polska Biega to akcja społeczna promująca bieganie, która w tym roku obchodzi swoje 11-lecie. Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje imprezy biegowe w ramach Polska Biega od samego początku. W zeszłym roku w naszej imprezie wzięło udział blisko 150 uczestników.

Organizatorami zawodów są Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, PZS CEZAS" oraz Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku.

Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl

1071 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39