POLECAMY
Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek (13.06) wieczorem w okolicach Podgórza. W dwóch rowerzystów wjechało auto.
W poniedziałek około godziny 20.30 dyżurnego łomżyńskiej policji poinformowano o wypadku drogowym na drodze wojewódzkiej nr 679, w pobliżu miejscowości Podgórze. Gdy na miejscu zjawili się policjanci, udało się im wstępnie ustalić, że kierująca oplem 36-latka, jadąc w kierunku Łomży, uderzyła w dwóch jadących w tym samym kierunku rowerzystów. W wyniku zdarzenia jeden z nich zginął na miejscu. Dokładne okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji Łomży.
Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Sport 2026.06.25 14:30
Sport 2026.06.25 14:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 13:54
Zdrowie 2026.06.25 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji