W środę zostanie rozegrana druga runda Okręgowego Pucharu Polski

2013.08.19 00:00
W najbliższą środę (21.08) rozegrana zostanie druga runda Okręgowego Pucharu Polski. Wszystkie mecze zaplanowano na godzinę 17.00. Poniżej wyniki spotkań.
W środę zostanie rozegrana druga runda Okręgowego Pucharu Polski
Fot: Tomasz Grynasz

Trzecia runda Okręgowego Pucharu Polski z udziałem zwycięzców rzutu II oraz zespołów IV ligi rozegrana zostanie 11 września (środa) o godz. 15.30.

Strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

Pary drugiej rundy Okręgowego Pucharu Polski:

21 sierpnia:

Polonia Raczki – Wigry II Suwałki 2:0 (2:0). Bramki: Tarasiewicz 6, D. Ostaszewski 25.

Pomorzanka Sejny – Gieret Giby 4:2 (3:1). Bramki: Macianis 8, 42, Łejmel 33, Kuklewicz 86 - Wysocki 32, 71.

Wissa II Szczuczyn – Victoria Jedwabne 1:4 (1:2). Bramki: Trambecki 18 - Makowski 17, 32, 70, Przybylski 90.

Skra Wizna - Krypnianka Krypno 1:5 (0:3). Bramki: Brzozowski 90 - A. Orłowski 17, Cybulko 20, Kobeszko 25, 59, Kaczyński 75.

Biebrza Goniądz - Forty Piątnica 5:1 (2:0). Bramki: Kłubowicz 15, Szkiłondż 44 (k), Sygit 53, 80, Jasiński 68 - Kanadys 48.

Iskra Wyszki – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:11 (0:5). Bramki: Piszczatowski 12, 43, 65, Porowski 22, 37, 55, 60, Kułkiewicz 40, Ferenc 74, Warakomski 79, 88.

Orzeł Kleszczele – Iskra Narew 4:6 (2:2). Bramki: M. Lange 5, 17, K. Wasiluk 77, 85 (k) - Rećko 19, 90, Kieżel 44, 50, 53, Babicz 77.

Puszcza II Hajnówka – Rudnia Zabłudów 0:5 (0:3). Bramki: Harasimczuk 20, 28, Perekitko 38, Jarmoszko 70, 82.

Bocian Boćki – Tur II Bielsk Podlaski 1:2 (0:1). Bramki: Orzechowski 90 - M. Jakubowski 22, 78.

KS Sokoły – Orlęta Czyżew 0:7 (0:3). Bramki: Milankiewicz 12, 19, 44 (k), Godlewski 65, A. Antoniuk 79, Niemyjski 84, Stefański 90.

Pogranicze Kuźnica – Sudovia Szudziałowo 1:0 (0:0). Bramka: Viarstak 50.

Korona Dobrzyniewo Duże – BKS Jagiellonia Białystok 0:0. Po dogrywce 1:0. Bramka: Jamiołkowski 112.

Aptel Białystok – Promil Białystok 1:1 (0:1). Po dogrywce 2:1. Bramki: Borowski 90, Miłosiewicz 95 - Niewiński 13.

Lambada Choroszcz – Jasion Jasionówka 1:8 (0:5). Bramki: Jaworowski 82 - Paszko 18, Jaromiński 25, 26, 55, Zahorenko 27 (s), Cieciorko 44, Werda 75, Bienasz 78 (k).

Atena Białystok – Konar Kora Korycin 4:3 (1:1). Bramki: Barteczka 11, 50, Miczejko 69, Pietrzycki 72 - Burnewicz 44, Szymborewicz 60 (s), Klepacki 90+1.

Włókniarz Białystok – wolny los.

ŁKS 1926 II Łomża wycofał się z rozgrywek.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1485 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39