W tym tygodniu zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy juwenaliów

2013.04.15 00:00
Na białostockich studentów czeka kolejna porcja juwenaliowych niespodzianek. W tym tygodniu organizatorzy zapowiedzą kolejne zespoły, które zagrają koncerty na głównej scenie.
W tym tygodniu zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy juwenaliów
Fot: Wojciech Zalewski
Koncert Lao Che w Białymstoku

W poniedziałek (15.04) na funpage'u Juwenaliów Białystok pojawi się zagadka konkursowa, a wraz z nią - nazwa zespołu, który wystąpi podczas Dnia Muzyki Rockowej. Kto pierwszy ją odgadnie, otrzyma karnet na wszystkie dni studenckiego święta. Podobnie w dniach następnych: w środę zostanie ogłoszony wykonawca hip-hopowy, natomiast w piątek poznamy gwiazdę reggae. Organizatorzy zachęcają do śledzenia funpage'a Juwenalia Białystok, na którym będą pojawiały się pytania konkursowe dotyczące gwiazd.

Do tej pory ogłoszono trzy zespoły, które zagrają w Białymstoku podczas Dni Kultury Studenckiej. Na scenie rozrywkowej wystąpi Weekend, znana w całym kraju gwiazda muzyki disco polo. Ich teledysk "Ona tańczy dla mnie" jako jedyny polski klip znalazł się na liście TOP 100 kanału YouTube.Kolejna z ogłoszonych gwiazd to polski zespół Lao Che, który dzięki albumowi "Powstanie Warszawskie" stał się sławny w całym kraju. Natomiast trzecią gwiazdą zapowiedzianą przez Organizatorów jest The Toobes - trio rockowe z Mińska. Zespół zrobił furorę programie "Must Be the Music" - zachwycili się nim wszyscy jurorzy i widzowie przed telewizorami.

Już w tę niedzielę (21.04) będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach karnety na Juwenalia oraz inne imprezy towarzyszące. Sprzedaż wystartuje w kawiarni Fama o godz. 20.00 w czasie pierwszego dnia przesłuchań Muzycznego Przeglądu Barabany, w którym główną nagrodą jest występ na juwenaliowej scenie.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

867 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39