Wakacyjne seanse filmowe pod chmurką [WIDEO]

2019.07.31 07:37
"Heavy Trip" to kolejny tytuł, który można będzie obejrzeć podczas cyklu Lato w mieście. Film jest laureatem wielu nagród, w tym Nagrody Publiczności 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.
Wakacyjne seanse filmowe pod chmurką [WIDEO]
Kadr z filmu "Heavy Trip"

Turo ma wielką i jedyną pasję - śpiew w heavy metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od kilkunastu lat i jeszcze nigdy nie udało im się zagrać koncertu. Pewnego dnia w ich małej wiosce na północy Finlandii zjawia się szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii.Członkowie zespołu podejmują decyzję - teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością, czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką "Delta".

"Heavy Trip" to szalona komedia o zespole, który jest prawdopodobnie jednym z ostatnich bastionów szczerej i bezkompromisowej miłości do muzyki. Film jest laureatem wielu nagród, w tym Nagrody Publiczności 34. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Pokaz odbędzie się w sobotę (3.08) na placu przed Białostockim Ośrodkiem Kultury. Początek o godz. 21.00, wstęp jest wolny.

Lato w Mieście to organizowane podczas wakacji przez Białostocki Ośrodek Kultury energetyczne koncerty i pełne pozytywnych emocji pokazy filmowe w plenerze.

Portal BiałystokOnline jest patronem medialnym wydarzenia.

Program: Lato w Mieście

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

967 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39