Walentynkowe badania dla par. Ciekawa akcja BCO i lokalnych restauracji

2022.02.10 14:48
Badania profilaktyczne są bardzo ważne, dlatego Białostockie Centrum Onkologii oraz inne placówki medyczne często organizują akcje, które je promują. Najbliższa skierowana jest do wszystkich zakochanych.
Walentynkowe badania dla par. Ciekawa akcja BCO i lokalnych restauracji
Fot: Justyna Fiedoruk

Walentynkowa akcja BCO zachęcająca do badań profilaktycznych

Z okazji zbliżających się walentynek BCO oraz białostockie restauracje organizują akcję walentynkową "Panie i Panowie serwujemy badanie". Dzięki niej, zakochani będą mogli za darmo się przebadać. To kolejna inicjatywa zachęcająca do badań profilaktycznych.

- Chcielibyśmy po raz kolejny podkreślić jak profilaktyka jest bardzo ważna. Białostockie Centrum Onkologii organizuje wiele akcji i widzimy jakim zainteresowaniem cieszą się te niekonwencjonalne działania. (…) Dlatego też w dzień świętego Walentego, chcielibyśmy przekazać parom vouchery na badania - mówi Magdalena Borkowska, dyrektor Białostockiego Centrum Onkologii.

Vouchery uprawniają parę do wykonania w BCO kompleksowego badania krwi. Jest to akcja, która obowiązuje tylko 14 lutego i tylko w tym dniu można będzie dostać taki bon. Pary, które zjawią się na walentynkową kolację w restauracjach biorących udział w akcji, czyli: Kawelinie, Lipcowym Ogrodzie oraz Maison du Cafe mogą taki voucher dostać i zrealizować go do 8 marca włącznie.

- Cieszymy się, że możemy się do tej akcji przyłączyć. Sami prywatnie stawiamy na profilaktykę. Na miejscu tutaj tłoczymy nawet sok z rokitnika, który dodajemy do świeżo wyciskanych soków, rozgrzewających herbat zimą czy lemoniad latem. Temat profilaktyki zdrowia jest dla nas niezwykle ważny. Zapraszamy wszystkich do nas właśnie 14 lutego, a zainteresowanie jest dość spore, pary już dzwonią, rezerwują miejsca – mówi manager Maison du Cafe. - Cieszymy się, że będziemy mogli dodatkowo wziąć udział w takiej akcji i dać dodatkowy prezent naszym gościom.

Vouchery na kompleksowe badania krwi

Voucher uprawnia do kompleksowego badania krwi. Dzięki temu istnieje realna szansa na wykrycie wielu chorób. A jak wiadomo, dzięki wcześniej podjętemu leczeniu, nawet te poważne choroby są możliwe do pokonania.

- Odznaczając podstawowe badania z krwi jesteśmy w stanie stwierdzić, czy dana osoba ma jakąś chorobę, czy też nie. W naszym pakiecie będziemy mogli posłużyć podstawowymi parametrami morfotycznymi krwi oraz oznaczeniem markerów nowotworowych. Gdy wyjdzie jakakolwiek nieprawidłowość, może wyjść tak, że będzie trzeba przeprowadzić dodatkową diagnostykę endoskopową lub obrazową. Nasz voucher zawiera też możliwość oznaczenia przeciwciał przeciw COVID-19 – mówi dr n. med. Tomasz Kozłowski, chirurg.

W ramach akcji przygotowano 160 voucherów – jeden na parę. Dzięki temu przebadanych będzie 320 osób. Każdy voucher ma indywidualny kod, który będzie trzeba później podać dzwoniąc na infolinię i umawiając wizytę.

Vouchery będą rozdawane osobom pełnoletnim, które będą realnie zainteresowane wykonaniem takich badań.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1025 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39