Wciąż można jeździć autobusami za złotówkę. Dodatkowa pula 100 tys. biletów

2017.11.05 08:33
Wciąż trwa promocja w autobusach miejskich. Zwiększono pulę biletów za symboliczną złotówkę.
Wciąż można jeździć autobusami za złotówkę. Dodatkowa pula 100 tys. biletów
Fot: Justyna Fiedoruk

Dwukrotnie więcej tanich biletów

Od września trwa akcja "Bilet BKM za 1 zł z Masterpss od mPay". Dzięki niej można było kupić 100 tys. biletów w atrakcyjnej cenie. Inicjatywa cieszy się dużą popularnością, więc organizatorzy postanowili podwoić tę pulę.

- Trwająca obecnie akcja jest dowodem na to, że w życiu codziennym Polacy coraz chętniej sięgają po nowoczesne formy płatności. Wielu naszych użytkowników przekonało się, że korzystanie ze zintegrowanego z aplikacją cyfrowego portfela na karty płatnicze daje efekt w postaci znacznie większej wygody - mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay SA. - Kupowanie biletów Masterpassem jest równie proste, jak przy użyciu elektronicznej portmonetki mPay, ale całkowicie eliminuje konieczność pamiętania o jej regularnym zasilaniu - dodaje.

Jak korzystać z promocji?

Osoby chcące skorzystać z tańszych biletów muszą pobrać aplikację mPay. Można to zrobić na stronie internetowej badź w sklepie z aplikacjami.

Konieczna będzie też rejestracja, gdzie będzie trzba podać swoje dane, numer telefonu i adres e-mail. Każdy indywidulanie ustala swój 4-cyforwy kod PIN.

W akcji "Bilet BKM za 1 zł z Masterpass od mPay" mogą uczestniczyć posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych. Chcąc płacić nimi za bilety, trzeba zarejestrować się w cyfrowym portfelu mPay Wallet. Można to zrobić na stronie internetowej lub bezpośrednio w aplikacji. Później trzeba wejść do zakładki "Karty płatnicze", później wybrać opcję "Dodaj kartę" i wypełnić formularz potrzebnymi danymi (wybrana przez siebie nazwa karty, jej numer i data ważności oraz kod CVC - trzy ostatnie cyfry, które zostały wydrukowane na odwrocie karty obok paska podpisu).

Korzystanie z aplikacji jest łatwe

Gdy już to zrobimy wsiadając do autobusu klikamy w ikonkę mPay, wskazujemy miasto,w którym jesteśmy, wybieramy bilet i dokonujemy płatności kartą. Aby zakończyć transakcję konieczne jest podanie ustalonego wcześniej kodu PIN. Dokonanie zakupu jest równoznaczne ze skasowaniem biletu. Później podczas kontroli wystarczy wejść w aplikację i kliknąć "kontrola biletów". Można będzie to zrobić, nawet jeśli telefon nie będzie połączony z Internetem.

Szczegóły dotyczące promocji można znaleźć na stronie mpaybilety.pl. Dodatkowe informacje są też udzielane telefonicznie pod numerem telefonu 48 34 390 55 57. Zobacz też :Można kupić bilety autobusowe za 1 zł. Rusza druga tura promocji

Przypominamy - lista biletów objętych promocją:

- ulgowy strefa B+G2+G3+G4
- normalny strefa G2+G3
- normalny strefa G3+G4
- ulgowy strefa B+G2+G3
- ulgowy strefa G2+G3+G4
- normalny strefa B
- ulgowy strefa B+G2
- normalny strefa G2
- normalny strefa G3
- normalny strefa G4
- ulgowy strefa G2+G3
- ulgowy strefa G3+G4
- ulgowy strefa B
- ulgowy strefa G2
- ulgowy strefa G3
- ulgowy strefa G4

Promocja będzie trwała do wyczerpania dodatkowej puli 100 tys. biletów, jednak nie dłużej niż do końca roku.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1482 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39