Weekend z Biesiadą Miodową w Kurowie. Darmowy dojazd w obie strony

2011.08.26 00:00
Zgodnie z 12-letnią tradycją, w ostatni weekend sierpnia w Kurowie - siedzibie Narwiańskiego Parku Narodowego, odbywa się impreza dla miłośników dobrej zabawy na słodko, czyli Biesiada Miodowa.
Weekend z Biesiadą Miodową w Kurowie. Darmowy dojazd w obie strony
Fot: materiały organizatora

Jak co roku, w dniach 27 - 28 sierpnia w Kurowie będzie można zaopatrzyć się w najlepsze podlaskie miody oraz inne lokalne przysmaki - narwiańskie ogórki i kapustę, wyborne wędliny, sery i pieczywo oraz smaczne wypieki. Nie zabraknie stoisk z rękodziełem ludowym. Jak zwykle odbędzie się konkurs na najsmaczniejszy miód i nalewkę. Imprezę poprowadzi Adam Zieleniecki, aktor BTL. Zaplanowano także wiele atrakcji dla dzieci - konkursy i zabawy o tematyce przyrodniczej, pokaz szczudlarza i baniek mydlanych.

Dodatkowo, w sobotę odbędzie się pokaz tresury psów policyjnych oraz jazdy konnej. Na scenie zaprezentuje się zespół Acoustic Trio Plus, Kapela Mietka Buraka i Narwianki. W niedzielę usłyszymy Kapelę Kurpiowską, Czeremszynę, a Lidia Stanisławska, Jacek Frankowski i Marek Majewski wystąpią z programem kabaretowym "Pośmiejmy się z gwiazd".

Co więcej, na XII Biesiadę Miodową KZK Białystok uruchomi darmowy autobus z oznakowaniem na tablicy czołowej: BIESIADA MIODOWA - KUROWO LINIA BEZPŁATNA na trasie: przystanek 304 Kościelna - Al. Piłsudskiego - H. Dąbrowskiego - Al. Solidarności - Al. Jana Pawła II - Porosły - Jeżewo - droga 671 - Kurowo i zatrzymywać się będzie na każdym istniejącym na tej trasie przystanku białostockiej komunikacji miejskiej.

W sobotę, 27 sierpnia autobus odjedzie z Białegostoku o godz. 11, a powrotny z Kurowa będzie o godz. 16. Natomiast w niedzielę, 28 sierpnia, autobus do Kurowa wyruszy o godz.11 i 14, natomiast powrotny będzie o 13 i 16.30

Szczegółowy program dostępny na stronie: XII Podlaska Biesiada Miodowa

MAG

684 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39