Wieczór z kabaretami. Wygraj bilety [KONKURS]

2016.02.17 12:34
To będzie już 23. Trójząb Kabaretowy. Impreza 23 lutego w klubie Fama.
Wieczór z kabaretami. Wygraj bilety [KONKURS]
Fot: materiały artystów
Kabaret O Tak O

Atrakcją wieczoru będzie występ Kabaretu O tak O z programem "CSI: Kryminalne zagadki...". Gwiazdy wieczoru to: Kazio Sponge oraz Antoni Gorgoń Grucha.

Kazio Sponge sam siebie określa mianem freaka i hipstera. To gąbkowe dziecko Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu. To najbardziej wygadana lalka, która przełamuje granice teatralności. Powstał w 2009 roku i od tego czasu wraz ze swoją mamą - Anną Makowską-Kowalczyk - przemierza Polskę i pojawia się w najmniej spodziewanych miejscach. Nie usiedzi na miejscu i wszędzie go pełno.Wystąpi także Antoni Gorgoń Grucha - patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny. Nie szczędzi mocnych słów na polu polityki, życia publicznego, kultury i sztuki.

Z kolei Kabaret O Tak O powstał z połączenia młodości, ambicji i doświadczenia. W pierwszej fazie działalności tworzyło go pięć osób, po roku zostały cztery, w lutym 2016 - dwie.

Wieczór tradycyjnie poprowadzi kabaret Inaczej w jednym ze składów. Początek imprezy o godz. 18.00. Patronujemy wydarzeniu.

Wygraj bilety: Konkurs

Szczegóły: 23. Trójząb Kabaretowy

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1259 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39