Wielkanocne zakupy w Piotrze i Pawle. Sprawdzamy ceny

2015.03.25 00:00
W poniedziałek publikowaliśmy zestawienie cen w Chortenie, we wtorek – w Arhelanie. Dziś sprawdzamy, ile za wielkanocne zakupy będziemy musieli zapłacić w Piotrze i Pawle.
Wielkanocne zakupy w Piotrze i Pawle. Sprawdzamy ceny
Fot: JK

W sklepach powoli można dostrzec wzmożony ruch, aczkolwiek świąteczna gorączka jeszcze przed nami. Coraz więcej osób stara się nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę i produkty z dłuższym terminem ważności kupujować wcześniej. Przez cały tydzień będziemy porównywali ceny w białostockich marketach. W każdej z publikowanych tabel znajdują się produkty znanych marek oraz ich najtańsze odpowiedniki (również robione m.in. specjalnie dla konkretnego sklepu).

W Piotrze i Pawle mąka pszenna tortowa Lubella oraz olej Kujawski kosztują tyle samo, co w Arhelanie – 2,99 zł i 5,99 zł. O 16 gr mniej wydamy na budyń waniliowy. Droższa niż u konkurencji jest zaś wódka Żubrówka, za którą musimy zapłacić 21,99 zł, czyli o 2 zł więcej niż w Chortenie i o 3,10 zł więcej niż w Arhelanie.

Badanie zostało przeprowadzone 24 marca w sklepie Piotr i Paweł przy Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8.

Jutro sprawdzimy, jakie ceny obowiązują w Lewiatanie.

Zobacz też: Porównujemy ceny. Ile zapłacimy za wielkanocne zakupy w Arhelanie?, Wielkanocne zakupy. Zobacz, ile wydasz w Chortenie

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

672 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39