Wielkanocne zakupy w Stokrotce. Porównujemy ceny

2015.03.27 00:00
Przez cały tydzień publikujemy porównanie cen, które obowiązują przed świętami w białostockich marketach. Ostatniego dnia sprawdzamy, ile wydamy na zakupy w Stokrotce.
Wielkanocne zakupy w Stokrotce. Porównujemy ceny

Przez cały tydzień publikujemy zestawienia cen w różnych sklepach. Sprawdziliśmy już, ile wydamy na wielkanocne zakupy w: Chortenie, Arhelanie, Piotrze i Pawle oraz Lewiatanie. Dziś przedstawiamy kolejne porównanie. W każdej z publikowanych tabel znalazły się produkty znanych marek oraz ich najtańsze odpowiedniki (również robione m.in. specjalnie dla konkretnego sklepu).

W Stokrotce, wybierając markowe produkty, musimy wydać ponad 12 zł więcej niż za najtańsze artykuły. Za mąkę tortową Lubella zapłacimy 2,99zł, czekolada Milka kosztuje 3,99 zł, a olej Kujawski – 4,99 zł. Wódka Żubrówka jest prawie złotówkę droższa niż w Lewiatanie, ale tańsza niż w Piotrze i Pawle.

Badanie zostało przeprowadzone 26 marca w sklepie Stokrotka przy ul. Fabrycznej 22.

Jutro podsumujemy, w którym ze sklepów wydamy najmniej na przedświąteczne zakupy.

Zobacz też: Wielkanocne zakupy w Piotrze i Pawle. Sprawdzamy ceny, Porównujemy ceny. Ile zapłacimy za wielkanocne zakupy w Arhelanie?, Wielkanocne zakupy. Zobacz, ile wydasz w Chortenie, Ile wydamy na wielkanocne zakupy w Lewiatanie?

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
493 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39