Wielkie otwarcie – TK Maxx w Białymstoku. Na klientów czekają konkursy z nagrodami

2017.10.12 08:38
W końcu mieszkańcy Białegostoku doczekali się własnego sklepu TK Maxx. Otwarcie zaplanowano na czwartek (12.10). W tym dniu na klientów czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Wielkie otwarcie – TK Maxx w Białymstoku. Na klientów czekają konkursy z nagrodami
Fot: Justyna Fiedoruk
Blogerki odwiedziły sklep przed oficjalnym otwarciem

W czwartek o godz. 9.00 w centrum handlowym Atrium Biała zostanie otwarty pierwszy w naszym mieście TK Maxx. Ma być tam ogromny wybór odzieży i galanterii damskiej oraz męskiej, produktów dziecięcych, obuwia, a także akcesoriów domowych.

- Co przygotowaliśmy dla klientów? Wyjątkowy asortyment od znanych marek i projektantów z całego świata w okazyjnie niskich cenach. Każda wizyta w naszym sklepie to szansa na upolowanie wyjątkowych perełek, ponieważ nowe produkty trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu – mówi Aneta Laskowska, kierownik sklepu TK Maxx w CH Atrium Biała.

Dzień przed otwarciem sklep miały okazję zobaczyć białostockie blogerki czy Miss Podlasia.

- Można tu kupić coś ciekawego i dobrej jakości. Bardzo się cieszę, że TK Maxx jest w Białymstoku, wcześniej musiałam jeździć do Warszawy. Na początku pewnie będzie dość oblegany, więc trudniej będzie upolować coś fajnego - mówi Judyta Kokoszkiewicz, autorka bloga zudit.pl.

W dniu otwarcia na klientów czekają konkursy, m.in. "Hello Czerwony wieszak". Na terenie sklepu ukrytych będzie 29 wieszaków – 1 czerwony, 3 złote i 25 srebrnych. Każdy z nich odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy – 700 zł, 500 zł i 100 zł. Także przed wejściem na zainteresowanych będzie czekała "Szklana kula". Klienci będą losować kartki z pytaniami. Jeśli poprawnie na nie odpowiedzą, otrzymają bon upominkowy o wartości 20 zł.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

743 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39