Wielkimi krokami nadchodzi Dzień Dziecka. Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakl

2024.05.21 16:16
Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na spektakl "Koziołek Matołek, Węgierka i Olek" w ramach Międzynarodowego Dnia Dziecka. Klasyczna opowieść, uwielbiana przez wielu zostanie przeniesiona na Podlasie.
Wielkimi krokami nadchodzi Dzień Dziecka. Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakl
Fot: Bartek Warzecha

"Koziołek Matołek, Węgierka i Olek" to sztuka inspirowana "Przygodami Koziołka Matołka". Przedstawia kolejną przygodę najsłynniejszej polskiej kozy, która tym razem pojawia się na Podlasiu, przypadkowo trafiając do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. W spektaklu występują: Arleta Godziszewska, Urszula Szmidt, Bernarda Bania oraz Patryk Ołdziejwski.

- Lubisz przygody? Lubisz podróżować? A kto odwiedził kiedyś Chiny i samego Cesarza? Zapraszam serdecznie do naszego Teatru na spektakl "Koziołek Matołek Węgierka i Olek". Mogę Was zapewnić, że to będzie super zabawa. Bawić się będą duże i małe dzieci. A skąd to wiem? Nie mogę powiedzieć, ponieważ zdradziłbym naszą bajkową tajemnicę. W każdym razie, do zobaczenia i pomóżcie Koziołkowi i jego kompanom przejść lekcję radości i odwagi. A może razem zawędrujecie do kraju pachnącego herbatą? Kto wie... meee...- mówi Patryk Ołdziejewski, wcielający się w postać głównego bohatera.Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza już 1 i 2 czerwca na przedstawienie familijne w Uniwersyteckim Centrum Kultury. Spektakl będzie prezentowany również 4, 5 i 6 czerwca. Bilety na przedstawienie dostępne są w kasie teatru oraz w sprzedaży internetowej na stronie dramatyczny.pl.

Więcej informacji: Spektakl "Koziołek Matołek, Węgierka i Olek"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1632 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39