Władze Jagi wybrały nowego trenera. To były asystent Michała Probierza

2023.12.15 18:11
Jagiellonia II Białystok zimową przerwę spędza na 13. miejscu w tabeli. Nie jest to wynik, z którego szefostwo Dumy Podlasia może być zadowolone. Wiosną białostockiego III-ligowca na właściwe tory spróbuje przywrócić Tomasz Kulhawik.
Władze Jagi wybrały nowego trenera. To były asystent Michała Probierza
Fot: Jagiellonia Białystok

W rundzie wiosennej rezerwy Jagiellonii prowadzić będzie Tomasz Kulhawik. 43-latek ostatnio pracował jako asystent Michała Probierza oraz Adama Majewskiego w reprezentacji Polski do lat 21, a wcześniej Kulhawik był trenerem Olimpii Zambrów, a także KS-u Wasilków.

Urodzony w Białymstoku szkoleniowiec wejdzie w struktury żółto-czerwonego klubu już nie po raz pierwszy w swej karierze, ponieważ Kulhawik w przeszłości był trenerem juniorów starszych Dumy Podlasia. Swą 5-letnią pracę w Jagiellonii zakończył w 2018 r.

Jaki cel został postawiony przed nowym opiekunem rezerw Jagi? Takiej informacji klub nie podał, ale biorąc pod uwagę aktualną sytuację w tabeli, czyli zaledwie kilka oczek przewagi nad strefą spadkową, wydaje się, że planem minimum jest spokojne utrzymanie się w III lidze.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1031 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39