WORD Białystok nagrał film. Pokazuje on, jak wykonać zadania podczas egzaminu praktycznego

2019.12.18 11:14
"Idealny egzamin" - tak nazywa się film, który stworzony został przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białymstoku. Przedstawia on zadania, z którymi muszą się zmierzyć kursanci podczas zdawania egzaminu praktycznego na prawo jazdy.
WORD Białystok nagrał film. Pokazuje on, jak wykonać zadania podczas egzaminu praktycznego
Fot: WORD Białystok

Białostocki WORD w 2019 r. wprowadził nowe godziny zdawania praktycznej części egzaminu na prawo jazdy, umożliwił też - dla osób czujących się na siłach, a którym powinęła się noga - ponowne podejście do egzaminu jeszcze tego samego dnia. Ponadto w poczekali ośrodka zamontowany został specjalny tablet, który pozwala sprawdzić swe przygotowanie do części teoretycznej, a pod koniec października w życie weszła następna nowość - ta polegająca na próbnym wykonaniu niektórych zadań egzaminacyjnych na pojazdach, na których kandydat będzie później zdawać egzamin praktyczny.

Kilka dni temu WORD Białystok zrobił kolejny krok, by osoby podchodzące do walki o swoje wymarzone "prawko" miały nieco łatwiejszą drogę do pomyślnego przejścia egzaminu. Podlaski ośrodek stworzył bowiem film, który przedstawia to, jak wyglądają zadania podczas części praktycznej i jak je prawidłowo należy wykonać. W produkcji, która nagrana została na ulicach stolicy Podlasia, wystąpił marszałek naszego województwa - Artur Kosicki.Przygotowany materiał pokazuje m.in. to, jak powinno wyglądać parkowanie równoległe, co trzeba zrobić, zbliżając się do drogi z pierwszeństwem przejazdu czy też obrazuje właściwe zachowania na skrzyżowaniu równoległym.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
Elegance Obuwie Torebki
Elegance Obuwie Torebkiul. Kawaleryjska 17A lok. 21A, 31F (Bazar Hetman)
15-324 Białystok
www.obuwietorebkibialystok.pl

Więcej informacji
1751 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39