WSAP zaprasza na dzień otwarty. Będzie też Tomasz Frankowski

2015.04.22 00:00
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w piątek (24.04) zaprasza na dzień otwarty. Na przybyłych czeka mnóstwo atrakcji m.in. spotkanie ze znanym piłkarzem Tomaszem Frankowskim.
WSAP zaprasza na dzień otwarty. Będzie też Tomasz Frankowski
Fot: Facebook/WSAP

Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć i poznać pracowników uczelni. Zaplanowano także zwiedzanie szkoły i uczelni w towarzystwie tegorocznych kadetów, nauczycieli wykładowców. Będzie można dowiedzieć się też wielu informacji dotyczących poszczególnych kierunków studiów.

Organizatorzy przygotowali również wiele gier i zabaw z różnych dziedzin nauki, m.in. ekonomii, historii czy fizyki.

Niewątpliwą atrakcją będzie jazda w poślizgu kontrolowanym i symulator nauki jazdy. Osoby, które odwiedzą w piątek WSAP, będą też mogły zobaczyć, jak wygląda alkogogle, czyli tor przeszkód z symulacją wpływu alkoholu. Oprócz tego zaplanowano pokaz udzielania pierwszej pomocy z udziałem pracowników Straży Miejskiej w Białymstoku oraz prezentację sprzętu spadochronowego.

O godzinie 13.30 odbędzie się występ taneczny zespołu Lovzar, gwiazdy zeszłorocznej edycji programu "Mam Talent". Tuż po tym na uczelni pojawi się znany piłkarz Tomasz Frankowski.

Na koniec uczestnicy mogą wziąć udział w darmowych warsztatach psychologicznych.

Harmonogram: Dzień Otwarty WSAP

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

862 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39