Wszyscy chcą zobaczyć, jak Jaga zdobywa mistrzostwo. Na mecz z Wartą nie ma już biletów

2024.04.23 10:39
Duma Podlasia domowe starcie z Wartą Poznań rozegra dopiero za ponad miesiąc, a mimo to wszystkie bilety na ten mecz już się rozeszły. Powód? Niewykluczone, że właśnie po spotkaniu z "Zielonymi" Jagiellonia będzie świętować zdobycie mistrzostwa Polski.
Wszyscy chcą zobaczyć, jak Jaga zdobywa mistrzostwo. Na mecz z Wartą nie ma już biletów
Fot: Redakcja BiałystokOnline

Tego jeszcze nie było. Bilety na mecz z Wartą zostały wyprzedane, a starcie to rozegrane zostanie przecież dopiero 25 maja. Fani Dumy Podlasia, widząc kapitalną grę Żółto-Czerwonych, rzucili się na wejściówki na ostatnie ligowe spotkanie w sezonie 2023/2024 i teraz biletów już po prostu nie ma. Te osoby, które się zagapiły i nie zdobyły wejściówek na pojedynek z poznańskim zespołem, będą miały jednak szansę naprawić swój błąd.

- Bilety dopuszczone do ogólnej sprzedaży zostały już całkowicie wyprzedane, co oznacza, że na ten moment wejściówek na to spotkanie nie można już kupić. Niemniej siedem dni przed meczem z Wartą do sprzedaży zostaną włączone bilety z wszystkich niezrealizowanych rezerwacji sponsorskich, niewykorzystanych miejsc zarezerwowanych w ramach akcji "Młoda Ultra" oraz nieopłaconych transakcji. Jednocześnie zwracamy się z ogromną prośbą do karnetowiczów, którzy nie wybierają się na mecz, o zwolnienie miejsca w ramach karnetu. Można tego dokonać poprzez profil na stronie internetowej bilety.jagiellonia.pl. Żeby to zrobić, trzeba zalogować się na swoje konto oraz wybrać opcję "anuluj" przy meczu z Wartą - informuje białostocki klub.

Przypomnijmy, że w tym momencie Jagiellonia znajduje się na czele tabeli i ma nad drugim i trzecim zespołem w stawce cztery punkty przewagi. To oznacza, że bez względu na wyniki najbliższych weekendowych spotkań Duma Podlasia będzie liderem PKO BP Ekstraklasy również po 30. serii zmagań. Żółto-Czerwoni pierwsze w historii mistrzostwo Polski mają zatem na wyciągnięcie ręki.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

911 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39