Wygraj zaproszenie na spektakl w Teatrze Dramatycznym [KONKURS]

2016.01.06 00:00
Sukces spektaklu "Tango Prohibicja" opowiadającego o nocy sylwestrowej 1939 roku spowodował, że Teatr Dramatyczny zaprasza na drugą odsłonę niekonwencjonalnej i bezpruderyjnej śpiewogry.
Wygraj zaproszenie na spektakl w Teatrze Dramatycznym [KONKURS]
Fot: Bartek Warzecha

"Bigbit Milicja" to spektakl, którego akcja toczy się dokładnie 30 lat później, w Sylwestra 1969 roku, gdy kończy się dekada pełna ciężkich historycznych wydarzeń społeczno-politycznych. Z bigbitowym rytmem w tle, który wzmacniał pogodę ducha i odczarowywał szarą rzeczywistość obywateli PRL-u, widzowie przeniosą się do nietypowej Klubokawiarni, aby spotkać tam piosenkarkę, artystkę malarkę, literata-intelektualistę, bikiniarza i ambitnego milicjanta, który nie potrafi zdecydować, po której stronie kurtyny chce stać.

W sylwestrowym programie artystycznym Klubokawiarni znalazły się piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Skaldów, Niebiesko-Czarnych, Czerwono-Czarnych, Czerwonych Gitar, Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona, Piotra Szczepanika i innych.

Za reżyserię, scenariusz, ruch sceniczny i koncepcję scenograficzną spektaklu odpowiada Maciej Zakliczyński. Opiekę artystyczną sprawuje Agnieszka Korytkowska-Mazur, przygotowała też kostiumy. Aranżacje i opracowanie muzyczne są autorstwa Uli Kisiel. W przedstawieniu występują: Agnieszka Możejko-Szekowska, Monika Zaborska-Wróblewska, Bernard Bania, Piotr Szekowski i Mateusz Witczuk.

Mamy bilety: Konkurs

Repertuar Teatru Dramatycznego

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

658 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39