Białystok Online

Nauka

Wygraj zestawy multimedialne dla całej klasy. Konkurs dla nauczycieli

2013.03.05 00:00
Wygraj zestawy multimedialne dla całej klasy. Konkurs dla nauczycieli
Fot: shutterstock. Zwycięskie klasy otrzymają darmowe zestawy edukacyjne na temat zdrowej żywnosci

Zgłoszenia do konkursu trwają do 15 marca. Aż 60 klas ma szansę wygrać sprzęt multimedialny oraz zestawy kulinarne.

Zgłoszenia klas do konkursu w ramach programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo” trwają do 15 marca. Do tego dnia należy wysłać prace konkursowe uczniów w jednej z trzech kategorii konkursowej: plakat społeczny, film społeczny i wydarzenie społeczne.

Do wygrania nowoczesne tablice multimedialne dla 30 najlepszych klas oraz zestawy kulinarne dla kolejnych 30. Zwycięskie szkoły zostaną odwiedzone przez zespół programu „Żyj smacznie i zdrowo”, który wręczy nagrody oraz przeprowadzi wraz z dietetykami zajęcia dla uczniów.
Aby zgłosić swoich uczniów do programu, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: www.zyjsmacznieizdrowo.pl.

W poprzedniej edycji aż dwie z głównych nagród trafiły w ręce podlaskich gimnazjalistów. Zwycięzców III odsłony „Żyj smacznie i zdrowo” organizatorzy ogłoszą do 30 kwietnia 2013.

Joanna Kulik

Joanna Kulik

joanna.k@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas