Wyjątkowe zakończenie wakacji. Na miejscu zabawy dla fanów LEGO Minecraft

2023.08.25 10:29
W ostatni weekend wakacji odbędzie się wydarzenie skierowane do młodych fanów LEGO Minecraft, czyli weekend pod hasłem "Buduj, twórz, baw się!". Na miejscu na uczestników będą czekać wyjątkowe atrakcje.
Wyjątkowe zakończenie wakacji. Na miejscu zabawy dla fanów LEGO Minecraft
Fot: Atrium Biała / Facebook

Ostatni weekend wakacji przeniesie uczestników prosto do krainy świata 3D. Organizatorzy wydarzenia przygotowali specjalnie zaaranżowane strefy, w których na uczestników czekają niezwykłe przygody i twórcze zadania. Oprócz zabaw, przewidziane są także upominki i możliwość uwiecznienia się na zdjęciach w scenerii LEGO Minecraft.

- Weekend z LEGO Minecraft to wydarzenie zaplanowane z myślą o najmłodszych, aby uatrakcyjnić im ostatnie dni wakacji, jednak do kreatywnej zabawy przy tworzeniu niezwykłych konstrukcji z zestawów z serii LEGO Minecraft zaproszeni są wszyscy miłośnicy klocków. Wiernie odwzorowane akcesoria i figurki z pewnością sprawią wiele radości fanom LEGO, a dzieci zainspirują do przeżywania wspaniałych przygód - zachęca Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

W strefie kuźnia będzie można skonstruować własne narzędzia, które pomogą przetrwać w świecie LEGO Minecraft. Po wykonaniu zadania każdy otrzyma pamiątkowy upominek. Strefa warsztat powstała z myślą o tych, którzy są zafascynowani zestawami LEGO Minecraft. Na miejscu będzie ekspozycja najbardziej okazałych oficjalnych zestawów, a uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie zbudować wybrany komplet.

Strefa pracownia to miejsce, w którym wyobraźnia nie ma granic. W tej przestrzeni będzie można zbudować własne projekty związane ze światem LEGO Minecraft. Klocki posłużą jako narzędzie do tworzenia unikalnych konstrukcji. Strefa jaskinia umożliwi stawianie kroków w pikselowym świecie. Będzie można zrobić tam pamiątkowe zdjęcia w scenerii, która przeniesie uczestników do świata gry.

Dla początkujących zostanie przydzielona specjalna strefa LEGO Duplo. To będzie miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z klockami. Dzieci będą mogły tam budować, tworzyć i pozować do zdjęć przy wykonanym z klocków motorku Duplo.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę (26.08) i niedzielę (27.08) w Atrium Biała. Atrakcje będą rozlokowane w pasażu galerii, a konkretnie przy sklepach House, Reserved i drogerii Hebe.

Więcej informacji: Weekend pod hasłem "Buduj, twórz, baw się!"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1411 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39