POLECAMY
Białostoccy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o 2 rozboje w hotspotach z użyciem przedmiotu przypominającego broń. Zastraszeni pracownicy wydali mu łącznie około 7 tys. zł.
Policjanci z Białegostoku zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o rozboje z użyciem przedmiotu przypominającego broń. 22-latek we wrześniu i październiku dwukrotnie napadł na osoby pracujące w hotspotach na terenie miasta. Żądał przy tym wydania pieniędzy i groził im przedmiotem przypominającym broń. Rozbojów dokonał w godzinach nocnych, gdy w lokalach nie było nikogo postronnego. Przestraszeni napadnięci pracownicy, w obawie o własne życie, wydali mężczyźnie łącznie około 7 tys. zł. We wtorek (18.10) Sąd Rejonowy zdecydował o 3-miesięcznym areszcie dla mężczyzny.
Monika Zysk
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji