Białystok Online

Drogówka

Wypadek na al. Piłsudskiego. Kobieta potrąciła 16-letniego rowerzystę

2017.06.29 13:55
Wypadek na al. Piłsudskiego. Kobieta potrąciła 16-letniego rowerzystę
Fot: Monika Zysk

Nastolatek poruszający się na rowerze został zabrany do szpitala po tym, jak potrąciła go kobieta skręcająca z ul. Częstochowskiej w al. Piłsudskiego.

W czwartek (29.06) czytelniczka poinformowała nas o groźnie wyglądającym zdarzeniu, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej i al. Piłsudskiego. Z jej relacji wynikało, że doszło tam do potrącenia rowerzysty.

Informacje te potwierdza zespół prasowy podlaskiej policji. Jak mówi Elżbieta Zaborowska, około godz. 11.40 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym.

Wysłani na miejsce mundurowi wstępnie ustalili, że kobieta siedząca za kierownicą opla, przy skręcaniu w prawo z ul. Częstochowskiej w al. Piłsudskiego, potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerzystów 16-latka.

Nastolatek w wyniku zdarzenia został zabrany do szpitala.

Monika Zysk

Monika Zysk

monika.zysk@bialystokonline.pl

Przeczytaj także
Popularne dzisiaj

Masz ciekawy temat?

Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?

Napisz do nas