POLECAMY
Nastolatek poruszający się na rowerze został zabrany do szpitala po tym, jak potrąciła go kobieta skręcająca z ul. Częstochowskiej w al. Piłsudskiego.
W czwartek (29.06) czytelniczka poinformowała nas o groźnie wyglądającym zdarzeniu, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Częstochowskiej i al. Piłsudskiego. Z jej relacji wynikało, że doszło tam do potrącenia rowerzysty. Informacje te potwierdza zespół prasowy podlaskiej policji. Jak mówi Elżbieta Zaborowska, około godz. 11.40 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Wysłani na miejsce mundurowi wstępnie ustalili, że kobieta siedząca za kierownicą opla, przy skręcaniu w prawo z ul. Częstochowskiej w al. Piłsudskiego, potrąciła przejeżdżającego przez przejazd dla rowerzystów 16-latka. Nastolatek w wyniku zdarzenia został zabrany do szpitala.
Monika Zysk
monika.zysk@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 08:27
Biznes 08:10
Aktualności 08:00
Ciekawostki 08:00
Aktualności 2026.06.25 19:49
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 18:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.25 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji