Wystartował konkurs "Biznes za milion". Do zdobycia cenne nagrody i indeks na Politechnikę

2023.11.15 12:26
Ruszyła 4. edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Biznes za milion". Wydarzenie jest dedykowane uczniom szkół podstawowych. Warto wziąć w nim udział, bo nagrody są naprawdę atrakcyjne.
Wystartował konkurs "Biznes za milion". Do zdobycia cenne nagrody i indeks na Politechnikę
Fot: PB
III edycja konkursu

Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej już po raz czwarty zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z całego kraju do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Biznes za milion". Młodzi luzie mają w nim szansę wykazać się swoim kreatywnym myśleniem i zgarnąć cenne nagrody, w tym indeks na uczelnię. 

Uczestnicy konkursu mają za zadanie stworzyć biznesplan na uruchomienie własnego biznesu za milion złotych. Mogą pracować samodzielnie lub w dwuosobowych zespołach. Będą mieli za zadanie także opisać swój pomysł na przedsięwzięcie biznesowe. Maj spore pole do manewru, ponieważ to, jaką branżę wybiorą, produkt, czy usługę, zależy tylko od ich kreatywności i pomysłowości.

Najlepsi z najlepszych wygrają indeksy na dowolnie wybrany kierunek studiów na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej (do wyboru są: logistyka, zarządzanie, zarządzanie finansami i rachunkowość, zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie i inżynieria usług, turystyka i rekreacja), smartfon iPhone, tablety iPad i inne atrakcyjne nagrody.

W ubiegłym roku w konkursie zgłoszono 21 projektów. Zwycięzcą został Przemysław Perkowski, uczeń Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku.

Osoby zainteresowane 4. edycją konkursu mogą się zgłaszać do 3 grudnia tutaj: BBiznes za milion. Finał i wręczenie indeksów oraz nagród odbędzie się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w piątek 15 grudnia 2023 roku.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1657 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39