Wzruszająca historia znana jak świat. "Brzydki Kaczorek" ponownie na scenie OiFP

2024.05.15 11:12
Historia o brzydkim kaczątku to porywająca opowieść o odwadze, akceptacji i odnalezieniu własnej drogi, która porusza serca wszystkich niezależnie od wieku. Choć oryginał tej historii powstał prawie 200 lat temu, jej przesłanie pozostaje aktualne do dnia dzisiejszego. OiFP zaprasza na "Brzydkiego Kaczorka".
Wzruszająca historia znana jak świat. "Brzydki Kaczorek" ponownie na scenie OiFP
Fot: Michał Heller

"Brzydki Kaczorek" to uwspółcześniona opowieść tradycyjnej historii, przedstawiona na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. W głównej roli występuje mały, szary kaczorek, który staje się symbolem odmienności i wyjątkowości. Odrzucony przez swoje rodzeństwo, musi odnaleźć swoje miejsce w świecie, przekraczając bariery samotności i norm społecznych. Prawdziwa magia zaczyna się, gdy z pozoru brzydkiego kaczuszka wyrasta piękny, biały łabędź, odsłaniając prawdziwe piękno ukryte w sercu. Premiera tego spektaklu na deskach OiFP odbyła się siódmego czerwca 2014 roku.

Spektakl ten wypełniony jest muzyką i interaktywnymi elementami. Prowadzi oglądających przez ścieżki tolerancji, akceptacji, szacunku i miłości. Bajka muzyczna niesie przesłanie, iż "inny" wcale nie oznacza gorszy, a najważniejsze jest to co mamy w sercu. Sztuka powstała w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.

Pierwszy spektakl familijny "Brzydkiego Kaczorka" w tym sezonie artystycznym OiFP będzie można obejrzeć już 18 maja. Spektakle szkolne rozpoczną się 21 maja. Bilety na spektakle familijne są już dostępne w kasie OiFP oraz na stronie internetowej oifp.eu. Pełny harmonogram można zobaczyć TUTAJ.

Więcej informacji: Bajka muzyczna: "Brzydki Kaczorek"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

815 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39