Wzruszający film przygodowy w ramach Kultury Dostępnej [KONKURS]

2024.06.03 13:01
W czwartek (6 czerwca) na dużych ekranach kin sieci Helios zobaczymy film "Za duży na bajki 2". To opowieść o fascynujących przygodach i sile przyjaźni.
Wzruszający film przygodowy w ramach Kultury Dostępnej [KONKURS]
Fot: Materiały organizatora

Film "Za duży na bajki 2" w reżyserii Kristoffera Rusa jest kontynuacją familijnego hitu, który zachwycił zarówno krytyków, jak i tłumy fanów kinematografii. W czwartek (6 czerwca), o godzinie 18:00 poznamy dalsze losy trójki przyjaciół: Waldka, Staszka i Delfiny. Seans odbędzie się we wszystkich kinach sieci Helios, w ramach cyklu Kultura Dostępna i objęty jest promocyjną ceną biletów kinowych.

Fabuła filmu

Waldek, Staszek i Delfina spędzają lato w malowniczych Tatrach. Sielankowy wypoczynek przerywa im zaskakujące odkrycie. Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy, w której się znajdują mieszka jego ojciec. Chłopiec wie o nim bardzo niewiele. Mama powiedziała mu jedynie tyle, że mężczyzna porzucił ich rodzinę lata temu.

Waldek za wszelką cenę chce odnaleźć swojego ojca i dowiedzieć się, co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji. Pod osłoną nocy rozpoczyna poszukiwania. Towarzyszy mu w tym przyjaciel - Staszek. Na górskim szlaku czyha na nich wiele niebezpieczeństw. W tym samym czasie Delfina usiłuje ukryć przed niczego nieświadomą ciotką - mamą Waldka oraz jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Czy podjęta przez trójkę przyjaciół misja zakończy się sukcesem, a Waldek pozna prawdę i zrozumie postępowanie swojego ojca?

Konkurs!

Na naszym portalu trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na tę projekcję: KONKURS.

Zofia Kondraciuk
24@bialystokonline.pl

495 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39