POLECAMY
W dniach 4-6.03 na trasach WOSiR Szelment odbyły się X Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym.
Brak warunków śniegowych w całym kraju sprawił, że czołowi młodzieżowcy w biegach narciarskich przybyli na Suwalszczyznę, aby walczyć o medale w X Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. W rywalizacji wzięli udział reprezentanci dwunastu klubów z całego kraju. Bezapelacyjnie najlepsi okazali się Ewelina Marcisz z MKS Halicz Ustrzyki Dolne oraz Mateusz Ligocki NKS Trójwieś Beskidzka, którzy zdobyli po trzy złote medale. Klasyfikację drużynową wygrali natomiast zawodnicy MKS Karkonosze Jelenia Góra.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Aktualności 19:03
Aktualności 18:32
Praca 18:18
Aktualności 17:30
Sport 16:40
Kultura i Rozrywka 16:00
Aktualności 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji