XVI Podlaskie Targi Ślubne przyciągnęły prawdziwe tłumy

2015.12.06 00:00
6 grudnia w białostockich Spodkach WOAK-u odbyły się kolejne już Podlaskie Targi Ślubne. Wiele osób zjawiło się już na godzinę przed rozpoczęciem imprezy.
XVI Podlaskie Targi Ślubne przyciągnęły prawdziwe tłumy
Fot: Ewa Reducha

Podlaskie Targi Ślubne to największa impreza wystawiennicza branży ślubno-weselnej w północno-wschodniej Polsce. I tym razem frekwencja dopisała, zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających, którzy zjawili się jeszcze przed początkiem imprezy, a zaledwie godzinę po otwarciu było ich już ponad 2000.

Na targach swoją ofertę zaprezentowało szereg wystawców, m.in. salony sukien ślubnych, restauracje i hotele, zespoły muzyczne i prezenterzy, cukiernie, zakłady fotograficzne, filmowcy czy właściciele pojazdów ślubnych.

W trakcie wydarzenia można było obejrzeć bieliznę i suknie ślubne (prezentowane również na modelkach) oraz garnitury, a także zapoznać się z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przez propozycje bukietów i dekoracji, po usługi cateringowe i torty weselne. Zainteresowani mogli także przyjrzeć się nowej kolekcji biżuterii ślubnej.

Dodatkowo wiele stoisk zorganizowało degustację swoich produktów, m.in. przystawek, swojskiej wędliny, babeczek, tortów czy drinków. Czas umilały występy zespołów muzycznych, DJ oraz prezenterów.

Co 15 minut w każdym ze spodków obywały się konkursy, gdzie do wygrania były vouchery (np. 500 zł rabatu na suknię ślubną) oraz wiele kuponów zniżkowych.

W programie znalazły się także: pokaz czarnej magii i taniec brzucha, pokazy makijażu, fryzur ślubnych oraz występy par tanecznych.

Patronowaliśmy wydarzeniu.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

1135 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39